Zestgroup biedt ICT training Management of Value aan

03 augustus 2012 Consultancy.nl

Zestgroup biedt als eerste Accredited Training Organisation (ATO) van APMG-Benelux de training "Management of Value" op de Nederlandse markt aan. De training presenteert de basis van het succesvol managen van waardecreatie, op programma, project en operationeel niveau.

De APM Group is een toonaangevende internationale instellingen voor accreditatie, certificatie en het afnemen van examens.

Volgens Marco Stikvoort, Innovatie manager bij Zestgroup, is er een sterke vraag naar de MoV training: “MoV is gericht op het continu afstemmen van onze activiteiten op de gewenste waarden. Dus niet alleen als tijdsopname in een initiële business case. Iedereen worstelt hier mee. Welke waarden, welke belangen, welke waardering te kiezen? Er is geen standaard antwoord, wel goede methodieken zoals die van APMG en een partner als Zestgroup ter ondersteuning”.

More on: Zestgroup
Netherlands
Company profile
Zestgroup is not a Netherlands partner of Consultancy.org
Partnership information »
Partnership information

Consultancy.org works with three partnership levels: Local, Regional and Global.

Zestgroup is a not a partner of Consultancy.org.

Upgrade or more information? Get in touch with our team for details.