Conclusion breidt uit naar Portugal met overname Score Consulting

03 oktober 2023 Consultancy.nl

Conclusion heeft Score Consulting overgenomen, een adviesbureau uit Portugal met rond de 145 werknemers.

Met de uitbreiding naar de Portugese markt geeft Conclusion verder gestalte aan de internationale ambities die de zakelijke dienstverlener eerder dit jaar uitsprak.

In februari liet Conclusion weten dat het een herfinanciering van €410 miljoen had binnengehaald om zijn verdere groei buiten onze landsgrenzen te financieren. Topman Engbert Verkoren gaf toen aan dat de pijlen als eerste gericht zullen worden op de markten van Zuid-Afrika, Duitsland en Portugal.

Conclusion breidt uit naar Portugal met overname Score Consulting

Zuid-Afrika kreeg de primeur. In juli werd Lalandi uit Kaapstad overgenomen van dochtermaatschappij Yellowtail. Lalandi opereert als een digitale offshore-partner van verschillende werkmaatschappijen.

Nu volgt de stap in Portugal. Score Consulting werd in 2005 opgericht in Lissabon. De firma opereert als een full-servicepartner voor het ontwerpen, beheren en ondersteunen van SAP-gebaseerde bedrijfsoplossingen. Score Consulting heeft ook kennis van opkomende technologieën, zoals robotic process automation en advanced analytics.

“Score Consulting is een gevestigde speler met een uitstekende reputatie, zowel in de Portugese markt als in de Europese SAP-gemeenschap. We zijn dan ook verheugd om Score Consulting toe te mogen voegen aan ons ecosysteem”, aldus Verkoren. “Naast een naadloze aansluiting op het gebied van dienstverlening, past Score Consulting ook op het gebied van cultuur goed aan bij het DNA van Conclusion.”

Score Consulting blijft de Portugese markt bedienen en zal daarnaast fungeren als partner voor internationale klanten van Conclusion. Het Portugese bureau is zelf ook internationaal actief, vooral in de Noord-Afrikaanse markt (Marokko, Tunesië, Egypte) en in Latijns Amerika (vooral Brazilië).

Pedro Deusdado, directeur van Score Consulting, zegt dat de firma de afgelopen jaren vaker is benaderd door buitenlandse partijen. Deze werden allemaal afgewimpeld, maar Conclusion dus niet.

“Binnen het Conclusion-ecosysteem kunnen we onze positie versterken en tegelijkertijd onze eigen identiteit en cultuur behouden”, verklaart Deusdado. “Vanaf het begin van de gesprekken ervaren we een sterke culturele fit en veel respect van Conclusion voor onze legacy. Hierdoor zijn we ervan overtuigd dat dit de juiste stap is.”

Portugal vormt steeds vaker een uitbreidingsbestemming van internationale adviesbureaus, vooral door de lokale aanwezigheid van technisch talent. Vanuit Nederlands zetten onder meer IG&HMetyis en Vasco Consult in de afgelopen jaren voet aan Portugese grond.

More on: Conclusion
Netherlands
Company profile
Conclusion is not a Netherlands partner of Consultancy.org
Partnership information »
Partnership information

Consultancy.org works with three partnership levels: Local, Regional and Global.

Conclusion is a not a partner of Consultancy.org.

Upgrade or more information? Get in touch with our team for details.