Supply Value versterkt team met nieuwe consultants en trainee

16 april 2025 Consultancy.nl

Consultancybureau Supply Value heeft vijf nieuwe consultants verwelkomd. Ze versterken de expertise van het bureau uit Zeist op het gebied van supply chain, operations, digital en inkoop.

Khalid Maliki is gestart als Senior Consultant Digital. Hij heeft meer dan zeven jaar ervaring in digitale transformatie, IT-strategie en productontwikkeling, met projecten variërend van identiteitsbeheer en procesautomatisering tot UX-onderzoek en IT-governance.

Bij Supply Value richt Maliki zich op businessanalyse, IT-projectmanagement en stakeholdermanagement, waarbij hij organisaties helpt om complexe digitale uitdagingen het hoofd te bieden. Daarbij ligt zijn passie in het overbruggen van de kloof tussen technologie en bedrijfsbehoeften, zodat digitale oplossingen aansluiten bij strategische doelen en de gebruikerservaring.

“Hij gedijt goed in agile omgevingen, waarin samenwerking en continue verbetering innovatie stimuleren”, aldus Supply Value. “Door creativiteit, analytisch denken en technische expertise te combineren, streeft hij ernaar waardevolle, op resultaten gerichte oplossingen te leveren die duurzame groei en operationele uitmuntendheid bevorderen.”

Angela Veltman is gestart als Digital Consultant. Ze heeft twee masters op zak – Communication & Information Sciences en Management of Cultural Diversity – en ervaring in digitale transformatie, data-analyse en procesoptimalisatie.

Bij Supply Value richt Veltman zich op datagedreven verbeteren. Ze ondersteunt organisaties bij het optimaliseren van processen en het effectief inzetten van data om betere beslissingen te nemen. Daarbij zet ze haar expertise in kwantitatieve data-analyse en strategische besluitvorming in om complexe vraagstukken om te zetten in concrete en impactvolle oplossingen. 

“Door data te vertalen naar bruikbare inzichten zal ze klanten helpen bij het verhogen van efficiëntie, het stroomlijnen van digitale samenwerking en het realiseren van duurzame verbeteringen”, aldus Supply Value. “Haar leergierigheid en sterke organisatiesensitiviteit stellen haar in staat om snel in te spelen op uitdagingen en innovatieve strategieën te implementeren.”

Joris Schuuring is gestart als Supply Chain & Operations Consultant. Na zijn bachelor Industrial Engineering & Management en master Transport, Infrastructure & Logistics werkte hij onder meer in de logistiek, productie en infrastructuur. Bij organisaties als Royal FloraHolland en Tata Steel analyseerde hij complexe processen en voerde verbeteringen door op basis van data en operations research.

Bij Supply Value richt Schuuring zich op het optimaliseren van processen en samenwerking binnen ketens. Zo helpt hij organisaties om efficiënter en duurzamer te werken. 

“Met een gestructureerde aanpak en een pragmatische mindset zoekt hij naar praktische oplossingen met impact”, aldus het bureau. “Dankzij zijn sterke communicatieve vaardigheden weet hij stakeholders hierin mee te nemen. Hij heeft een brede interesse in hoe technologie en data kunnen bijdragen aan slimmere en efficiëntere processen.”

Fenna Zwaans is gestart als Consultant Analytics & Modelling binnen het domein Supply Chain & Operations. Ze heeft een bachelor in International Business, een master in Data Science & Society en een sterke passie voor het ontwikkelen van datagedreven oplossingen voor complexe vraagstukken.

Bij Supply Value werkt Zwaans aan het optimaliseren van processen door efficiënte oplossingen te ontwikkelen die praktisch toepasbaar zijn. Ze combineert haar kennis van complexe datastructuren en met haar sociale vaardigheden om lastige materie helder uit te leggen aan zowel collega’s als klanten.

“Fenna staat bekend om haar analytische vaardigheden en vermogen om complexe vraagstukken op te lossen”, aldus haar nieuwe werkgever. “Ze is een energieke toevoeging aan ons team, luistert actief en vraagt goed door. Een frisse blik voor innovatie waarde.”

Ezra Halfhide, tot slot, is gestart als Trainee Procurement. Hij heeft een bachelor en master in Business Administration. Tijdens zijn studie ontwikkelde hij een sterke interesse in de raakvlakken tussen bedrijfsvoering en IT, procesoptimalisatie en inkoop, waarbij hij graag werkt op het snijvlak van strategie en uitvoering.

Binnen Supply Value zet Halfhide zich in binnen het Procurement-team. Hij helpt klanten met het realiseren van hun ambities, zowel binnen de publieke als private sector. Het geeft hem voldoening om duurzame impact te creëren binnen organisaties.

“Zijn analytische vermogen en gestructureerde manier van werken combineert hij met een oprechte betrokkenheid bij mensen en organisaties”, laat Supply Value weten. “Zijn nieuwsgierigheid, leergierigheid en kritische blik maken hem tot een waardevolle aanvulling op het team.”

More on: Supply Value
Netherlands
Company profile
Supply Value is a Netherlands partner of Consultancy.org