Into Control sluit zich aan bij Securance
Riskmanagement-specialist Into Control is onderdeel geworden van Securance.
Into Control is gespecialiseerd in het adviseren en ondersteunen van organisaties bij de implementatie van interne beheersing. Het Utrechtse bedrijf helpt bij de optimalisatie van risicomanagement en compliance, zorgt voor IT-governance en security, en begeleidt assurance en certificeringstrajecten.
Door de krachten te bundelen met Securance verwacht Into Control de dienstverlening en het team versneld te kunnen uitbouwen.
Securance (ook uit Utrecht) is een bedrijf dat zich positioneert als een one-stop-solution voor risk, assurance en cyber. Met de komst van Into Control beschikt Securance nu ook over een advisorypraktijk, waarmee het een end-to-end dienstverlening kan aanbieden op deze thema’s.
“Into Control richt zich binnen de groep op alle consultancydiensten. De doelstelling van de groep is om uit te groeien tot een toonaangevende Europese speler – we zijn trots om hier onderdeel van te zijn”, zegt Henk Meijer, managing partner van Intro Control.
Via een ‘buy en build’-strategie, waarbij kleine bureaus en specialisten aan de groep worden toegevoegd, wil Securance de komende periode “uitbouwen en 1 of 2 nieuwe landen” aanboren. Het bedrijf wordt hierin ondersteund door H2 Equity Partners, een investeerder die in 2022 is ingestapt.
“Door de uitbreiding van onze dienstverlening kunnen we onze klanten beter bedienen”, stelt Meijer. “Denk aan geïntegreerde diensten zoals bijvoorbeeld het inrichten van de IT-governance in combinatie met een cyber robuustheidsprogramma en periodieke kwetsbaarheid- en penetratietesten.”
“Ook voor onze collega’s biedt dit extra kansen om zich te ontwikkelen op nieuwe thema’s of het meedraaien op grotere projecten. Bovendien wordt de internationale focus als erg aantrekkelijk gezien.”
Als onderdeel van de deal gaat Into Control verder als Securance Into Control. Het team is verhuisd naar het kantoor van Securance in bedrijventerrein Lage Weide.
“Voor onze klanten verandert er weinig”, zegt Meijer. “Onze dienstverlening blijft hetzelfde, met onze welbekende toewijding op kwaliteit van interne beheersing, maar nu met extra expertise.”