Cees de Vreugd voegt zich bij consultancytak van Laudame

05 februari 2024 Consultancy.nl

Financieel specialist Laudame heeft zijn consultancypraktijk uitgebreid met Cees de Vreugd, die als senior consultant in dienst is getreden.

Cees de Vreugd richt zich bij Laudame, een adviesbureau en detacheerder uit Rotterdam, op datavraagstukken. Hij adviseert opdrachtgevers over hoe ze datagedreven werken naar een hoger niveau kunnen tillen. Ook heeft hij diepe technische kennis van verscheidene technologieën op het gebied van data.

“Mijn focus ligt op het verbeteren van organisaties door het juist gebruiken en inzetten van data. Hierbij ligt mijn interesse bij het doorgronden van een organisatie en het leggen van de verbinding tussen datamanagement, de strategie, mensen en processen.”

Cees de Vreugd voegt zich bij consultancytak van Laudame

Cees de Vreugd is Senior Consultant bij Laudame

De Vreugd maakt de overstap vanuit ABN Amro, waar hij betrokken was bij het verbeteren van datasturing binnen de risk-afdeling. De consultancy is niet nieuw voor hem – eerder werkte hij jarenlang voor Deloitte Consulting (binnen de technologiepraktijk) en Sogeti, de IT-engineering dochter van Capgemini.

Hij heeft ruime ervaring met datagedreven transformaties, datawarehousing, en data analytics. Zijn productenkennis omvat onder meer SQL, Python, Spark, Microsoft Azure, Power BI en ETL-tooling.

“Cees heeft een stevige achtergrond in datamanagement. Hiermee versterken we onze dienstverlening om opdrachtgevers van A tot Z te helpen met het organiseren van data en het sturen op slimme inzichten”, aldus Sjaco Trouwborst, Business Manager van de consultancypraktijk van Laudame.

More on: Laudame Financials
Netherlands
Company profile
Laudame Financials is a Netherlands partner of Consultancy.org