Vijf nieuwe Young Executives aan de slag bij Boer & Croon

28 november 2023 Consultancy.nl

Boer & Croon heeft de afgelopen weken vijf nieuwe Young Executives verwelkomd: Maud Linthorst, Charlotte Mattijssen, Sebastiaan van den Berg, Sjors Smits en Justus Kreikamp.

Maud Linthorst rondde een master in privaatrecht af aan de Rijksuniversiteit Groningen. Ze neemt reeds enige werkervaring mee naar Boer & Croon, een managementbureau voor Nederland en daarbuiten.

Zo werkte ze als Campus Recruiter en HR Assistent voor Greenberg Traurig in Amsterdam en deed ze als E-commerce manager saleservaring op bij online kledingretailer The Vintage Dealers.

Maud Linthorst, Justus Kreikamp, Charlotte Mattijssen, Sebastiaan van den Berg en Sjors Smits

vlnr: Maud Linthorst, Justus Kreikamp, Charlotte Mattijssen, Sebastiaan van den Berg, Sjors Smits

Maud kijkt ernaar uit om als als Young Executive verschillende opdrachten uit te voeren voor diverse opdrachtgevers. Ook zal ze in het Management Development-programma haar managementtechnieken verder kunnen ontwikkelen. “Als Young Executive bij Boer & Croon ben ik multidisciplinair inzetbaar, onder andere op project- en programmamanagement, analyse en advies, transformatie en optimalisatie van bedrijfsprocessen.”

Ook Charlotte Mattijssen is deze maand gestart aan het programma, na eerder een bachelor in Hotel Management (Maastricht) en een master in Organisation studies (Tilburg) te hebben afgerond. Tijdens haar master doorliep Charlotte bij Integrand een bestuursjaar, waarin ze in de rol als voorzitter vervulde en als schakel fungeerde tussen het landelijke en lokale team.

Naast de verschillende werkervaring die ze opdeed in hotels, werkte Charlotte als project management trainee in Vietnam. Daar deed ze ervaring op in procesverbeteringsprojecten en onderzocht nieuwe businessmodellen.

Sebastiaan van den Berg kijkt met veel enthousiasme uit naar zijn nieuwe rol als Young Executive. Voorafgaande aan zijn start rondde hij een bachelor in International Business af aan de Rijksuniversiteit Groningen. Na te zijn verhuisd naar Amsterdam besloot hij de master Digital Business and Innovation te volgen aan de VU.

Eerder deed Sebastiaan relevante werkervaring op bij studentenadviesbureau Student Consultancy Group, waar hij naast rollen als financial officer en acquisition officer ook bestuurlijk actief was. In coronatijd was hij bovendien parttime actief binnen de zorg, voor GGD Groningen.

Sjors Smits zal zich als kersverse Young Executive gaan inzetten voor de Supply Chain & Operations-tak van Boer & Croon. Eerder rondde hij In Tilburg een bachelor in Economie en Bedrijfseconomie af. Ook voltooide hij aan de Erasmus Universiteit Rotterdam een master in Urban, Port and Transport Economics.

Naast zijn opleidingen was Sjors als werkstudent actief voor een grote Europese elektronicaspeler. In die rol hielp hij onder meer mee aan een ERP-datatransformatie.

Justus Kreikamp, tot slot, is begin deze maand begonnen als Young Executive. Voorafgaande aan zijn start rondde hij een master in Business Administration af aan TIAS School for Business & Society, na eerder in Amsterdam al een bachelor te hebben afgerond aan IC University of Applied Sciences.

Als onderdeel van het Young Executives-programma zal Justus de komende tweeënhalf jaar een veelzijdig opleidingstraject volgen, waarin hij wordt klaargestoomd voor een functie als consultant of manager. Daarbij zal hij samen met zijn collega’s een keur aan trainingen in soft en hard skills, intervisie en coaching voorgeschoteld krijgen.

In uitdagende opdrachten voor opdrachtgevers in zowel de publieke als private sector kunnen de nieuwe Young Executives hun opgedane vaardigheden ook meteen in de praktijk omzetten.

More on: Boer & Croon Management
Netherlands
Company profile
Boer & Croon Management is a Netherlands partner of Consultancy.org