Oaklins benoemt Geert Damman tot partner binnen Debt Advisory

Oaklins benoemt Geert Damman tot partner binnen Debt Advisory

02 juni 2026 Consultancy.nl
Oaklins benoemt Geert Damman tot partner binnen Debt Advisory

Oaklins heeft Geert Damman gepromoveerd tot partner. Hij is onderdeel van de Debt Advisory-praktijk.

Sinds zijn komst naar Oaklins twee jaar geleden heeft Damman een belangrijke bijdrage geleverd aan de uitbouw van de Debt Advisory-praktijk, in het bijzonder richting opdrachtgevers in de private equity-sector.

Damman beschikt over meer dan twaalf jaar ervaring in wholesale banking, leveraged finance en corporate banking. Voor zijn overstap naar Oaklins werkte hij bij Rabobank, waar hij functies vervulde binnen leveraged finance en de Nederlandse en internationale financial restructuring & recovery-teams.

In zijn carrière heeft hij gewerkt aan uiteenlopende financieringsstructuren, waaronder bilaterale, club-, gesyndiceerde en high-yieldfinancieringen.

Binnen Oaklins richt hij zich op private equity-gerelateerde transacties en complexe financieringsvraagstukken. “Wat mij vanaf dag één bij Oaklins aansprak, was de ruimte om niet alleen transacties uit te voeren, maar ook actief mee te denken over nieuwe proposities, structuren en manieren om opdrachtgevers beter te bedienen”, aldus Damman.

“We hebben de afgelopen twee jaar als team mooie stappen gezet. Niet alleen in nieuwe relaties en de kwaliteit van onze opdrachten, maar ook door met vernieuwende oplossingen te laten zien dat debt advisory veel meer is dan het ophalen van financiering alleen.”

Bas Stoetzer, partner bij Oaklins en medeoprichter van de Debt Advisory-praktijk, is verheugd over de uitbreiding van de partnergroep: “Onder meer door Geerts inzet hebben wij onze zichtbaarheid in de markt vergroot en mooie stappen gezet in de verdere groei van de activiteiten. Daarnaast heeft Geert zich ontwikkeld tot een sterke inhoudelijke en commerciële sparringpartner.”

Bij Oaklins werken ongeveer 65 professionals. Het bureau begeleidt jaarlijks tussen de 40 en 50 financiële transacties en behoort daarmee tot de grotere spelers in de markt.

More on: Oaklins
Netherlands
Company profile
Oaklins is a Netherlands partner of Consultancy.org
Partnership information »
Partnership information

Consultancy.org works with three partnership levels: Local, Regional and Global.

Oaklins is a Local partner of Consultancy.org in Netherlands.

Upgrade or more information? Get in touch with our team for details.