BDO haalt Kirsten Konst aan boord als Chief Transformation Officer

07 februari 2025 Consultancy.nl

BDO heeft Kirsten Konst per 1 februari 2025 benoemd tot Chief Transformation Officer.

Konst is extern aangetrokken, de afgelopen jaren was ze lid van de raad van bestuur van Rabobank. In die rol was ze bestuurlijk verantwoordelijk en betrokken bij transformaties op het gebied van organisatie, digitalisering en duurzaamheid.

Eerder bekleedde ze verschillende leidinggevende rollen bij de grootbank, waaronder regiodirecteur en director of operations. Voor haar vijftienjarig dienstverband bij Rabobank werkte Konst zo’n zeven jaar voor branchegenoot ABN Amro en ruim vijf jaar voor LogicaCMG, tegenwoordig CGI.

Bij BDO gaat Konst de nieuwe functie van Chief Transformation Officer invullen. In deze nieuwe rol zet ze zich in voor het succesvol realiseren van de groeistrategie van BDO en het inspelen op nieuwe kansen en uitdagingen. Ook zal ze onder andere de stafafdeling Human Resources en het Project Management Office aansturen.

Konst zegt over haar overstap: “De accountancysector is maatschappelijk zeer relevant en volop in beweging. BDO zet de mens centraal in haar dienstverlening aan bedrijven, wat mij direct aanspreekt door de impact en de betrokkenheid die hieruit spreekt. Ik draag graag bij aan de verdere groei en ontwikkeling van deze prachtige organisatie.”

Bij BDO werken in Nederland meer dan 3.000 professionals. Het bureau is het grootste accountants- en advieskantoor buiten de Big Four.

De raad van bestuur bestaat na deze uitbreiding uit vier personen: René Nelis (CEO), Leon Jansen (CFO) en Marcel Mans (CQO). “Met Kirsten voegen we een inspirerende vierde bestuurder toe aan onze raad van bestuur. We hebben het volste vertrouwen dat Kirsten met haar brede kennis en ervaring, en complementaire competenties, onze groeiambitie gaat helpen realiseren”, aldus topman Nelis.

More on: BDO
Netherlands
Company profile
BDO
BDO is a Netherlands partner of Consultancy.org
Partnership information »
Partnership information

Consultancy.org works with three partnership levels: Local, Regional and Global.

BDO is a Local partner of Consultancy.org in Netherlands.

Upgrade or more information? Get in touch with our team for details.