Drie nieuwe professionals voor Salvéos Consulting
Salvéos Consulting heeft zijn team versterkt met drie nieuwe Business Consultants. Timo ten Hoedt, Daan de Kater en Imre ter Horst mogen de komende tijd hun stempel drukken op uitdagende projecten in het publieke domein.
Timo ten Hoedt groeide op in Oosterbeek en keerde na zijn studie Bedrijfskunde in Nijmegen terug naar zijn roots. Na enkele jaren als consultant bij een IT-dienstverlener te hebben gewerkt kwam hij tot het besef dat hij graag een integrale rol binnen het publieke domein wilde innemen.
Vandaar zijn keuze voor Salvéos, waar Timo inmiddels aan zijn eerste uitdagende opdracht is begonnen. Als projectmanager bij de Friese Uitvoeringsdienst Milieu en Omgeving (FUMO) mag hij een bijdrage leveren aan de maatschappelijk relevante vraagstukken van de organisatie. De FUMO geeft advies, verstrekt vergunningen en houdt toezicht op het gebied van natuur- en milieuwet- en regelgeving.
Met een diploma in Veiligheidskunde op zak en ervaring als consultant en projectmanager, voelde Daan de Kater zich aangetrokken door de mogelijkheden binnen het publieke domein. Dit bracht hem deze maand bij Salvéos.
Met zijn eerste weken achter de rug waardeert hij in het bijzonder de informele sfeer op het kantoor. Hij heeft met veel plezier kennisgemaakt met zijn nieuwe collega’s en is inmiddels op zoek naar een aansprekende opdracht waarmee hij maatschappelijke impact kan maken. “Ik kijk ernaar uit om via Salvéos aan de slag te gaan met mooie opdrachten voor organisaties in het publieke domein.”
Imre ter Horst rondde een master af in Marketing en reisde enige tijd door Zuidoost-Azië. Zijn zoektocht naar een uitdagende functie, waarbij hij verschillende organisaties zou kunnen bekijken en tegelijkertijd maatschappelijke impact zou kunnen maken, leidde hem naar Salvéos Consulting.
Naast een inhoudelijke match is ook de bedrijfscultuur een uitstekende fit gebleken. “Ik wilde graag in een hecht team terechtkomen”, legt hij uit, “en dat is gelukt!” Momenteel is Imre bezig met het behalen van zijn PRINCE2-certificaat en ook hij staat klaar om aan de slag te gaan met zijn eerste uitdagende opdracht.
Salvéos Consulting is een middelgroot consultancybureau met een focus op het publieke domein – denk aan sectoren als publieke veiligheid, gezondheidszorg, lokale overheid en financiële dienstverlening. Salvéos levert zijn opdrachtgevers diensten op het snijvlak van management & consultancy, marketing & communicatie, facility management, en human resource management.