Bas Telgenkamp keert bij KPMG terug in de zakelijke advisering
Bas Telgenkamp is terug in de zakelijke advisering. Na zo’n twee jaar leiding te hebben gegeven aan Microsoft Nederland, start hij per 1 oktober als Head of Markets bij KPMG.
In de rol van Head of Markets wordt Telgenkamp verantwoordelijk voor de positionering van KPMG onder klanten, de uitbouw van het KPMG-merk onder beslissers en het geven van sturing aan de go-to-market-aanpak van de diensten en proposities van het accountancy- en adviesbedrijf.
“Ik zie het als een fantastische kans om de relaties tussen KPMG en haar klanten te versterken. Ik kijk ernaar uit om hen te helpen met het stimuleren van duurzame groei”, aldus Telgenkamp over zijn nieuwe uitdaging.
Telgenkamp stond hiervoor aan het roer van Microsoft Nederland. Hij trad eind vorig jaar terug als topman, en is inmiddels opgevolgd door ‘insider’ Anke den Ouden.
Eerder werkte Telgenkamp meer dan 25 jaar voor Accenture, waar hij uitgebreide ervaring opdeed in het helpen van klanten met grootschalige digitale transformaties in onder andere Nederland, Frankrijk, België, de Verenigde Staten en Saoedi-Arabië.
Gedurende deze tijd bekleedde Telgenkamp verschillende leidinggevende rollen, waaronder die van directeur van de Technology-divisie en directeur van de Technology Solutions-praktijk.
Op basis van zijn uitgebreide ervaring in de consultancy en op het gebied van digitale transformatie, zal Telgenkamp ook een belangrijke rol spelen in het realiseren van de groeiambities van de adviespraktijk van KPMG (die wordt geleid door Edwin Herrie). Advisory is al jaren de snelst groeiende praktijk van KPMG, met digitale diensten zoals digitale strategie, IT-implementaties en cybersecurity als de belangrijkste aanjagers van de groei.
Stephanie Hottenhuis, CEO en voorzitter van de Raad van Bestuur van KPMG in ons land, kijkt uit naar de samenwerking met Telgenkamp. “Bas staat bekend als klant- en resultaatgericht en gelooft dat het ontwikkelen van mensen en goed presterende teams de sleutel is tot zakelijk succes. Zijn jarenlange ervaring met digitale transformaties, zijn sectorexpertise en zijn passie voor samenwerking komen uitstekend samen in deze belangrijke rol.”