Eraneos versterkt pensioenteam met Jorne Blomaard
Internationaal adviesbureau Eraneos heeft zijn kantoor in Amsterdam per 1 juli versterkt met Jorne Blomaard.
Als Senior Manager maakt Blomaard deel uit van de Financial Services-praktijk van Eraneos, waar hij zich richt op vraagstukken binnen de pensioensector.
Het pensioenteam van Eraneos ondersteunt pensioenfondsen, pensioenuitvoerders en verzekeraars bij het realiseren van hun organisatiedoelstellingen en digitale transformatie. Daarnaast helpen de consultants organisaties bij het ontwikkelen van toekomstbestendige dienstverlening voor deelnemers en werkgevers.
Daarbij gaat de laatste jaren veel aandacht uit naar de invoering van het nieuwe pensioenstelsel, variërend van de selectie van nieuwe uitvoeringspartners tot systeemmigraties en de herinrichting van bedrijfsprocessen.
Blomaard brengt ruime ervaring mee vanuit de pensioenwereld en kent de sector vanuit de opdrachtgeverskant. Hiervoor werkte hij onder meer bij TKP, APG en MN Services. In die functies opereerde hij op het snijvlak van pensioenfondsen en uitvoerders, waarbij hij zich tijdens transitieprogramma’s richtte op regievoering en strategisch partnerschap.
“Ik kijk ernaar uit om pensioenorganisaties te ondersteunen bij het versterken van hun strategische grip, effectiviteit en voorspelbaarheid, zodat zij hun positie in de markt verder kunnen uitbouwen”, laat Blomaard weten.
“We zijn heel blij met de komst van Jorne”, zegt Arno IJmker, partner binnen de Pensioenpraktijk van Eraneos. “Hij brengt zeer relevante ervaring en expertise mee, waarmee hij een waardevolle aanvulling is op ons groeiende pensioenteam. Daardoor kunnen we onze klanten nog beter ondersteunen bij het realiseren van hun ambities. We wensen hem veel succes!”
