Pieter van Hest versterkt team van Bisnez als interimmanager
Na ruim drie decennia bij KPN kiest Pieter van Hest voor een nieuwe uitdaging bij Bisnez. Als ervaren programma- en verandermanager brengt hij een scherpe blik en stevige ervaring mee.
“Ik krijg energie van het oplossen van vraagstukken en zorg ervoor dat mensen onderdeel zijn van deze oplossing”, zegt Pieter over zijn aanpak en zijn liefde voor het vak.
Hij omschrijft zichzelf als een optimistische, energieke en nieuwsgierige professional. “Mijn kracht ligt in analytische diepgang, gecombineerd met een sterke focus op resultaat. Ik ga uitdagingen graag aan en werk doelgericht naar een concrete uitkomst.”
Veelzijdige loopbaan
Na zijn studie psychologie begon Pieter bij KPN. Wat startte als een eerste baan, groeide uit tot een veelzijdige carrière met steeds nieuwe rollen. Al met al werkte hij ruim 30 jaar bij KPN. “Om de paar jaar een nieuwe opdracht in een ander domein. Zo bleef het uitdagend en leerzaam”, legt hij uit.
De rode draad in zijn werk bestaat uit organisatieontwikkeling, programmamanagement, verandermanagement en transformatie. Daarbij is inhoudelijke kennis volgens hem cruciaal: “Veranderen lukt alleen als je begrijpt hoe het werkt en als je duidelijke keuzes maakt.”
Koers
Met zijn ervaring in stakeholdermanagement, verandertrajecten en het begeleiden van teams, heeft Pieter een sterke eigen visie. Tegelijkertijd vindt hij het belangrijk te blijven luisteren. “Ik werk vanuit een duidelijke koers, maar sta ook open voor kritische vragen. Afstemming met de omgeving is essentieel voor succes.”
Na drie decennia kiest Pieter nu zelf een andere koers. Hij vond het tijd voor iets nieuws. “Ik wil blijven werken aan projecten waar ik energie van krijg en waarde kan toevoegen – in bekende en nieuwe omgevingen.”
Via zijn netwerk kwam hij in contact met Bisnez. Na diverse gesprekken was hij overtuigd. “De sfeer sprak me direct aan: professioneel, klantgericht en mensgericht. Dit is een club waar ik bij wil horen.”
Ervaring, kennis en kunde
Het management van Bisnez reageert verheugd op de nieuwe aanwinst. “Met Pieter hebben we ons versterkt met een professional met veel ervaring, kennis en kunde binnen verandertrajecten”, aldus MT-lid Wim Nieuwenhuis.
“Hij brengt energie en scherpte, en is sinds zijn start al direct intensief betrokken bij Bisnez. Door zijn achtergrond en ervaring kan hij zich makkelijk bewegen in organisaties, waardoor hij direct van toegevoegde waarde kan zijn bij onze opdrachtgevers.”


