PwC verwelkomt zeven nieuwe partners in Consulting en Deals
Zakelijke dienstverlener PwC heeft zeven nieuwe partners benoemd binnen zijn adviespraktijk.
Vijf van de nieuwe partners zijn intern gepromoveerd in de midjaarlijkse benoemingsronde, zij zijn formeel per 1 juli 2023 toegetreden tot de maatschap. Twee van de nieuwe partners waren al in april extern aangetrokken.
Met rond de 5.500 medewerkers en partners is PwC een van de grootste accountancy- en consultancybureaus van ons land. Binnen de Advisory-praktijk zijn Peter van Kampen, Paul van den Berg, Ingeborg Smit, Tommy Mars en Vincent le Noble benoemd tot partner in de serviceline Consulting, terwijl Koos Beke en Wolter Meindertsma zich hebben aangesloten bij het partnerteam van de serviceline Deals.
Peter van Kampen
Werkzaam bij PwC sinds: 2008
Specialisatie: Commercial & Industrial Products and Services
Paul van den Berg
Werkzaam bij PwC sinds: 2006
Specialisatie: Technology Alliances
Ingeborg Smit
Werkzaam bij PwC sinds: 2019
Specialisatie: Technology Alliances
Tommy Mars
Werkzaam bij PwC sinds: 2023
Specialisatie: Technology Alliances
Vincent le Noble
Werkzaam bij PwC sinds: 2023
Specialisatie: Technology Alliances
Koos Beke
Werkzaam bij PwC sinds: 2011
Specialisatie: Business Restructuring
Wolter Meindertsma
Werkzaam bij PwC sinds: 2011
Specialisatie: Mergers & Acquisitions
Veronique Roos, bestuurslid van PwC: “We zijn erg trots op onze collega’s die zich hebben aangesloten binnen het partnerschap. Het is een erkenning voor hun toewijding en uitstekende dienstverlening aan onze klanten en PwC.
Buiten de Advisory-praktijk zijn vijftien andere collega’s toegetreden tot de maatschap. Tien daarvan zijn werkzaam in de belastingadviespraktijk, vijf binnen de accountancypraktijk. Strategy&, de strategische consultingtak van PwC (het voormalige Booz & Company), heeft één nieuwe partner aan boord (organisatiebreed valt Strategy& onder Consulting, maar de firma opereert naar buiten toe met een eigen branding).