Stefan Theune en Corné van Zandvoort versterken Salvéos

30 december 2015 Consultancy.nl

Salvéos Management & Consultancy heeft het team uitgebreid met twee ervaren consultants: Stefan Theune en Corné van Zandvoort. Laatstgenoemde stapt op 1 januari 2016 over van zorgverzekeraar Coöperatie VGZ, Theune is afkomstig van branchegenoot Squerist.

Salvéos Management & Consultancy werd in januari 2010 opgericht door Richard Nagtzaam en richt zich op vraagstukken in de domeinen Publieke Veiligheid, Zorg en Lokale Overheden. Het bureau ziet de afgelopen tijd de vraag naar zijn diensten toenemen en om hierop in te spelen heeft organisatieadviesbureau twee nieuwe ervaren consultants aan zich gebonden.

Stefan Theune is al ruim vijftien jaar werkzaam als business consultant en (project)manager. Na het afronden van zijn studie technische bedrijfskunde begon hij zijn loopbaan bij KPN, waar hij uitgroeide tot Projectmanager. Via UPC, VGZ en Oracle kwam hij terecht bij Squerist, een procesmanagement en software consultancy uit Veenendaal. Bij het bureau was hij betrokken bij diverse consultancyopdrachten, met name in de zorgsector, en in zijn rol als expertisemanager Proces en Besturing was hij bovendien verantwoordelijk voor een team van proces experts.

Salveos

Corné van Zandvoort heeft ruim 10 jaar gewerkt voor VGZ, waar hij brede ervaring heeft opgebouwd op het snijvlak van de business en ICT. Na zijn studie aan de HTS is Corné als business consultant gestart bij Pink Roccade, waar hij 6 jaar heeft gewerkt. Hij vervulde rollen als Projectmanager, Lijnmanager, Productmanager, Service Level Manager, Business Consultant en Informatiemanager. Tegelijk rondde hij in de avonduren zijn MSc. Bedrijfskunde af in Nijmegen.

Theune, die per 1 december 2015 in dienst is getreden, zal zich bij Salvéos bezighouden met vraagstukken op het snijvlak tussen business en ICT, vooral in de rol als business consultant, project- en interimmanager binnen het zorgdomein. Van Zandvoort treedt per 1 januari 2016 in dienst, en zal zich voornamelijk focussen op opdrachtgevers in het zorgdomein, en zorgverzekeraars in het bijzonder.

Met de aanstelling van Theune en Van Zandvoort is het team van Salvéos Management & Consultancy gegroeid tot 12 consultants (eerder dit jaar traden ook Emelia Ang en Sjoerd Hooghof in dienst). In een reactie op de uitbreiding laat Richard Nagtzaam, directeur van het bureau uit Oosterbeek, weten de komst van beide adviseurs toe te juichen: “Met Stefan en Corné verstevigen we ons team aan de zorgkant in één klap met twee zeer ervaren consultants en fijne mensen. Hun komst sluit uitstekend aan op de vragen die wij vanuit onze klanten krijgen en zij voegen daarnaast direct grote waarde toe aan de samenstelling en diversiteit van ons team”.


Profiel

Meer nieuws over

×
×
A.T. Kearney Accenture ACE Adaptif Adlasz Adviesgroep Novius Anderson MacGyver Andersson Elffers Felix Annalise Arthur D. Little AT Osborne Atos Consulting B&A Bain & Company Baker Tilly BCG Platinion BDO BearingPoint Berenschot Best Value Group Bisnez BlinkLane Consulting BluPoint BMC Boer & Croon Management Bolster Bostec Boston Consulting Group Bright & Company | People Strategy Buitenhuis Advies buro C5 Bvolve Capgemini Invent Centric Cmotions COMATCH Conclusion Connective Payments Count & Cooper De Kleine Consultant Deloitte Delta Capita Digital Power Dimensys Ecorys Eden McCallum Energyprofs Enigma Consulting EY EY-Parthenon Finavista Finext First Consulting Flowant flowresulting Galan Groep GalanNXT Grant Thornton Groenewout Gupta Strategists Gwynt Hamstra & Partners Hermes | Partners Hospitality Group Hot ITem House of Performance IG&H Consulting & Interim Improven InContext innergo INNOPAY Intermedius ITDS Business Consultants Itility JBR JBR Interim Executives Kirkman Company Korn Ferry KplusV KPMG KPN ICT Consulting Kruger KWINK groep Leeuwendaal M3 Consultancy Magnitude Consulting Magnus Marktlink Mazars McKinsey & Company Mercer Methis Consulting METRI Mitopics MLC Mobilee Möbius Monitor Deloitte Morgens MSR Consulting Group Oliver Wyman OrangeX Ordina Oxyma p2 PA Consulting Group Paul Postma Marketing Consultancy PBLQ People Change PNO Consultants Projective Protiviti Proven Partners PwC Qhuba Quantics Quint Wellington Redwood Quintop Raad van Toekomst RevelX RGP Rijnconsult Roland Berger Salvéos Schaekel & Partners Schuberg Philis SeederDeBoer Sia Partners Significant Simon-Kucher & Partners SiRM Solid Professionals SOLVE Consulting SparkOptimus Strategy Development Partners Strategy& Student Consultancy Group Summiteers Supply Value Symbol Synechron Business Consulting TEN HAVE Change Management The Next Organization Trevian Turner TWST Twynstra Gudde UMS Group UniPartners UPD Van Oers Corporate Finance Vanberkel Professionals Varrlyn Vasco Consult Vintura VODW Voogt Pijl & Partners Wielinq Willis Towers Watson WIN Yellowtail YGroup YNNO Young Advisory Group YourConnector Zanders Zestgroup