Proposities; je hebt er dagelijks mee te maken. Is het niet bij het ontwikkelen of verbeteren van je propositie, dan is het wel bij het vermarkten ervan. Maar wat maakt nou een goede propositie? Hoe weet je welke waarde jouw propositie heeft voor jouw klanten? Wat is de juiste prijs? En hoe weet je of het de moeite waard is om je product te differentiëren naar doelgroepen?
Deze vragen worden onder andere beantwoordt tijdens de NIMA Masterclass Propositie Engineering. We bespreken veel inspirerende voorbeelden en praktijkcases, en laten zien met welke technieken je een succesvolle propositie bouwt. De aanpak is toepasbaar voor zowel B2C als B2B
Wat houd de NIMA Masterclass Propositie Engineering in?
Tijdens deze Masterclass worden de volgende onderwerpen besproken:
Propositie als bundle of benefits
- Ontleden van een propositie in product, service en merk elementen
- Leren denken in waarde
- Aan de slag: jouw propositie als bundle of benefits
Value-based pricing
- Bereidheid tot betalen als dé meter om waarde te begrijpen
- Methodieken om met pricing aan de slag te gaan
- Groeien door waarde weg te nemen (taking value out)
- Aan de slag: taking value out kansen voor jouw product of dienst
Effectieve assortimentsopbouw
- Differentiëren naar doelgroepen
- Good better best assortiment voor meer klanten en betere marges
- Identificeren van leaders, fillers en killers voor het bouwen van een slim assortiment
- Aan de slag: leaders, fillers en killers van jouw propositie
Psychologische tips & trucs
- Psychologische mechanismes om de keuze van de klant te beïnvloeden
- O.a. anchoring, framing, decoy effect
Spreker
De Masterclass: Propositie Engineering wordt gegeven door Sebastian Glosemeyer (consultant & expertise leader). Hij werkt bij The House of Marketing, adviesbureau voor marketing en strategie.
De Masterclass: Propositie Engineering wordt gegeven door Sebastian Glosemeyer (consultant & expertise leader). Hij werkt bij The House of Marketing, adviesbureau voor marketing en strategie.
Algemene informatie
Aanbieder: The House of Marketing
Type: Training
Kosten: €800,-
Duur: 1 dag
Aantal deelnemers: Onbekend
Doelgroep: Professionals
PE Punten: 6 PE-punten
Taal: Nederlands