Joanneke Verhorst-Hofman en Danka Saija partner bij Mazars
Mazars heeft per 1 juni twee nieuwe partners benoemd in Nederland: Joanneke Verhorst-Hofman en Danka Saija.
Joanneke Verhorst-Hofman deed hiervoor bijna twintig jaar ervaring op in de accounting, compliance en reporting-praktijk van EY, waarvan de laatste drieënhalf jaar als non-equity partner.
Haar focus bij Mazars ligt op het verder ontwikkelen van de Accounting & Outsourcing Services-praktijk. Ze richt zich zowel op internationale als mid-marketklanten in uiteenlopende sectoren.
Danka Saija werkte eerder al voor Mazars, van 2011 tot en met 2020. Daarna was ze enkele jaren kandidaat-notaris bij notariskantoor BarentsKrans. Ze heeft ruime ervaring in de (internationale) estate planning en het werken voor vermogende particulieren.
Bij Mazars is Saija onderdeel van de Tax-praktijk. Naast haar rol bij de zakelijke dienstverlener is ze als docent verbonden aan de Universiteit Leiden.
Bij Mazars werken zo’n 60 partners en ruim 1.000 medewerkers, verspreid over 11 vestigingen door het land. Wereldwijd telt het advieskantoor (hoofdkantoor: Frankrijk) meer dan 47.000 professionals.