Women’s Leadership for Change

Bedrijf
Datum
01 september 2010
Inschrijven voor
01 september 2010
Type event
Seminar
Doelgroep
Executives, Management
Dit event heeft reeds plaatsgevonden

&samhoud school

&samhoud school is een onderdeel van &samhoud. &samhoud is een ongewoon gewoon adviesbureau. Het werd in 1989 opgericht door Salem Samhoud met het visionaire doel om doorbraken te realiseren door het inspireren en verbinden van mensen; zowel in business, maatschappij als op persoonlijk vlak. Inmiddels is &samhoud uitgegroeid tot een adviesbureau met een groot gevoel voor maatschappelijke betrokkenheid dat bekend staat om de unieke vakinhoudelijke kennis en de onconventionele aanpak bij fundamentele veranderprocessen.

Women’s Leadership for change

Ben jij een (senior) executive met vijf tot twintig jaar werkervaring met de ambitie om een inspirerende leider te zijn in jouw organisatie of vakgebied? Sta jij open voor dingen en heb je interesse in onze maatschappij? Denk jij dat jij het in je hebt om anderen te inspireren en te verbinden? Ben jij bereid om jezelf onder de loep te nemen, en heb jij jezelf de volgende vragen gesteld: Waar ga ik heen? Waar blink ik in uit? Wil jij doorbraken realiseren zowel binnen als buiten je organisatie? Over het geheel genomen, wil jij aan een glanzende toekomst bouwen? Dan is dit het juiste programma voor jou!

&samhoud gelooft in de kracht van vrouwelijk leiderschap. Wij willen je bijstaan in het realiseren van je ambitie en het ontwikkelen van je persoonlijke visie. Dit unieke programma geeft je inzicht in de uitdagingen die alle leiders het hoofd moeten bieden en de middelen om ermee om te gaan, maar met de focus op vrouwelijk leiderschap.

Vrouwen die eerder deelnamen aan dit programma waardeerden het met een 8,5 als gemiddeld cijfer.

Modules

Module 1: Verbinding met Jezelf Deel 1 en Verbinden met Mensen
08-09-2010 t/m 11-09-2010

Module 2: Richting uitzetten
06-10-2010 t/m 08-10-2010

Module 3: Verbinden met Jezelf Deel II
11-11-2010 t/m  13-11-2010

Module 4: Zorgdragen voor de Uitvoering
08-12-2010 t/m 10-12-2010

Aanmelden

Aanmelden kan op deze pagina.


Bedrijf: &samhoud
Type: Seminar
Omschrijving: Women’s leadership for change
Datum evenement: september 2010 – december 2010
Inschrijven voor: 1 september 2010
Aantal deelnemers: 12-18
Locatie: Huis van Verbinding, Parkstraat 2 te Utrecht
Kosten: €8,950 exclusief BTW. Dit is inclusief lesgeld en de kosten van boeken, casus materialen en catering tijdens de vier modulen, 10 dagen en 8 avonden in totaal.

Event informatie

Bedrijf: &samhoud

Datum: 01 september 2010

Inschrijven voor: 01 september 2010

Type event: Seminar

Doelgroep: Executives, Management