The price is right

Bedrijf
Datum
29 mei 2022
Inschrijven voor
29 mei 2022
Type event
Seminar
Doelgroep
Professionals
Locatie
Utrecht
Dit event heeft reeds plaatsgevonden

Alles over value-based pricing in de praktijk

Er is meer dan cost-plus pricing en een beetje competitive pricing: value-based pricing. Veel bedrijven willen het, sommigen doen het een beetje, weinigen doen het echt.

Kom op 29 september naar Utrecht. Een middag vol praktische tips en inspiratie over value-based pricing.

Prijs is het onderdeel van de marketingmix dat aantoonbaar de grootste impact heeft op het resultaat. Maar wat ook vaak het minste aandacht krijgt. Dat is gek. Doe er wat aan voor jouw bedrijf en investeer een middag in pricing. Een investering die je 100% zeker terugverdient!

Flowresulting - The price is right

Op het programma: drie praktijkcases over en verteld door de mensen van ING Verzekeren, Volkswagen (Pon) en Losberger de Boer. En masterclasses door de specialisten van flowresulting.

Plaats
: Spoorwegmuseum Utrecht
Tijd: donderdag 29 september 2022, 12:30-17:00 uur
Prijs: € 499 excl. BTW. Team aanbieding: neem je collega’s mee, tot 5 deelnemers voor € 998 excl. BTW

Event informatie

Bedrijf: flowresulting

Datum: 29 mei 2022

Inschrijven voor: 29 mei 2022

Type event: Seminar

Doelgroep: Professionals

Locatie: Utrecht