Business Course The Bid

Bedrijf
Datum
22 mei 2019
Inschrijven voor
29 april 2019
Type event
Business Course
Doelgroep
Topstudenten
Locatie
Amsterdam
Dit event heeft reeds plaatsgevonden

Strategy consultancy met een ondernemende mindset, dat is waar Roland Berger voor staat. Tijdens business course The Bid ervaar jij hoe wij werken. We geven je een inkijk in een van de spannendste en meest uitdagende onderhandelingstrajecten uit de automotive industrie. Ontwikkel een heldere strategie, vertaal dit in een overtuigend bod, onderhandel en sluit de winnende deal!

The Bid is het ideale evenement om diepgaand kennis te maken met strategie consultancy en Roland Berger. En dat allemaal in de prachtige omgeving waar het project daadwerkelijk plaatsvond.

Voor wie

Ben je in de afrondende fase van je studie en ben je ondernemend? Schrijf je dan in voor The Bid!

Proces

Schrijf je in vóór maandag 29 april! Wij ontvangen graag je CV en al je cijferlijsten. Je aanmelding is bij voorkeur vergezeld van een motivatie brief – dit is niet verplicht. Op 1 mei ontvang je bericht of je bent uitgenodigd voor de selectiegesprekken op 7 of 8 mei. Houd daarom deze data alvast vrij in je agenda. Op donderdag 9 mei hoor je of je geselecteerd bent om deel te nemen aan The Bid.

Samengevat

  • Wie: WO studenten in de laatste fase van hun studie (maximaal 2 jaar voor afstuderen)
  • Wanneer: Van woensdag 22 mei 9.00 uur tot zaterdag 25 mei 12.00 uur
  • Waar: Ons kantoor aan de Zuidas te Amsterdam en een Limburgs kasteel

Geinteresseerd?

Schrijf je dan in vóór maandag 29 april!

Voor vragen kun je contact kun je contact opnemen met:
Nynke Polet
HR Contact
Amsterdam Office, Western Europe
+31 20 7960-671

Event informatie

Bedrijf: Roland Berger

Datum: 22 mei 2019

Inschrijven voor: 29 april 2019

Type event: Business Course

Doelgroep: Topstudenten

Locatie: Amsterdam