Woensdag 31 oktober is het weer zover! Dan openen we de deuren van ons kantoor voor studenten en Young Professionals om de sfeer te proeven op ons kantoor.
Weet jij al wat je gaat doen na je studie?
We laten je graag informeel kennismaken met Ordina. Op onze inhousedag leer je meer over onze klanten, ervaar je zelf onze innovatieve IT-oplossingen en werk je aan een case naar keuze. Tijdens de lunch ontmoet je de leden van JongOrdina, ons jongerenplatform. Deze dag is hét moment om te ontdekken of Ordina bij jou past.
Programma
De dag begint om 10.00 uur en wordt afgesloten om 16.00 uur met een borrel. Tijdens de bedrijvenmarkt kun je o.a. zelf de hololens en VR-bril testen, is er een security-quiz en hack-workshop. Dit is slechts een greep uit ons programma. Binnenkort kun je je inschrijven voor de workshop van jouw keuze.
Wil je alvast een indruk van de dag? Bekijk dan de sfeerimpressie van onze Inhousedag in april.
Dit ben jij
– Je volgt een HBO of WO studie; het maakt niet uit in welk studiejaar je zit.
– Je hebt affiniteit met IT
– Je wil weten of Ordina bij jou past
Event informatie
Bedrijf: Ordina
Datum: 31 oktober 2018Inschrijven voor: 30 oktober 2018
Type event: Inhousedag
Doelgroep: Studenten en Young Professionals
Locatie: Amsterdam