Talent Event

Bedrijf
Datum
07 mei 2018
Inschrijven voor
22 april 2018
Type event
Inhousedag
Doelgroep
Studenten
Locatie
Utrecht
Dit event heeft reeds plaatsgevonden

Wil jij een kijkje nemen in de keuken van een consultancybureau?

Het talent event

Het flowresulting talent event is een interactief event, waar je ervaart wat een marketing & strategie consultant precies doet en of het consultancy vak goed bij jou past. Je leert wat je in huis moet hebben om een goede consultant te worden en ontdekt hoe het eerste jaar als consultant bij flowresulting eruit ziet. Bij de parketijkcase wordt je uitgedaagd te laten zien wat jij in je mars hebt. Daarnaast ontmoet je de  consultants van flowresulting en kun je hen het hemd van het lijf te vragen.

Kortom, een ideale gelegenheid om een kijkje te nemen in de keuken van een consultancy bureau. En wie weet is het talent event een eerste stap in de richting van een baan als consultant bij flowresulting!

Over flowresulting

Flowresulting is opgericht in 2001, heeft een team van 15 personen (25-45 jaar oud) en is gevestigd op een toplocatie aan de Maliebaan in Utrecht.

We helpen bedrijven te kiezen wie ze willen zijn voor welke klanten. Dit vertalen we concreet naar onderscheidende klantbeleving. Recente projecten zijn o.a. het verbeteren van Customer journeys voor een energiebedrijf, bank, woningcorporatie en OV bedrijf. Het ontwikkelen van een pricing strategie voor auto-importeurs. Fact-based service design voor een pensioenuitvoerder en propositie-ontwikkeling voor een zorgverzekeraar.

 Naast het werk worden er veel borrels en events georganiseerd: concerten, sportactiviteiten, uitjes in het buitenland.

Enthousiast over flowresulting en het talent event én voldoe je aan de volgende eisen?

  • Volgt een universitaire masteropleiding (bij voorkeur marketing en/of bedrijfskunde) en behaalt bovengemiddelde studieresultaten.
  • Fanatiek, nieuwsgierig en ondernemend.
  • Goed in het doorgronden van problemen en het onderscheiden van hoofd- en bijzaken.
  • Weet snel een klik maken en anderen meenemen in het proces.
  • Durft een eigen mening te hebben.

De route naar het Talent event

1.Schrijf een onderscheidende motivatiebrief en voeg je CV toe

Op basis van het CV en de motivatie worden kandidaten voor het talent event geselecteerd. Verwerk in je motivatie o.a. het antwoord op de volgende vragen:

  • Waarom wil je juist bij flowresulting een kijkje in de keuken nemen?
  • Waarom ben jij de beste kandidaat voor het talent event bij flowresulting?
  • Waar zie je jezelf over vijf jaar?

2. Het talent event

Voor het talent event worden meerdere kandidaten uitgenodigd op het kantoor van flowresulting in Utrecht. Het programma is gericht op het wederzijds kennismaken en bestaat uit verschillende korte parallelle blokken.

  • Ontmoet Maties, consultant; hij vertelt over zijn ervaringen bij flowresulting
  • Ontmoet Marc, Anders en Ed, partners van flowresulting; vraag hen het hemd van het lijf
  • Ontmoet Marten, junior consultant; ontdek wat je in je eerste jaar doet
  • Ontmoet Bart, consultant; hij legt je een interessante case voor

Het talent event vindt plaats op 7 mei 2018 (starttijd is 17:00 uur en eindtijd is 21:00 uur)

 … en daarna

3. Blink uit op het talent event

Indien wij in jou de nieuwe consultant van flowresulting zien en jij bent enthousiast over het consultancy vak én over flowresulting. Dan gaan we uiteraard graag verder met jou in gesprek om de mogelijkheden voor een vervolg te bespreken. 

Stuur je motivatiebrief en CV uiterlijk 22 april 2018 naar droombaan@flowresulting.nl, ter attentie van Manon de Rijk.

Acquisitie naar aanleiding van onze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Event informatie

Bedrijf: flowresulting

Datum: 07 mei 2018

Inschrijven voor: 22 april 2018

Type event: Inhousedag

Doelgroep: Studenten

Locatie: Utrecht