Round Table Shared Services

Bedrijf
Datum
16 april 2014
Inschrijven voor
15 april 2014
Type event
Seminar
Doelgroep
Professionals
Dit event heeft reeds plaatsgevonden

Round Table Shared Services

De verwachtingen van Shared Services zijn groter dan ooit. Organisaties veranderen
snel, ondersteunende afdelingen moeten volgen. De afnemers verwachten diensten van een hogere kwaliteit, maar wel tegen steeds lagere kosten. Standaardisatie moet de kosten drukken, maar business units vragen om flexibiliteit. Terwijl de scope van Shared Services als maar groter en de afstemming met de interne afnemers al maar complexer wordt.

Op deze avond zal Ruud Wilgenkamp, Manager Shared Services bij Vanderlande Industries, u in een interactieve sessie vertellen hoe hij erin geslaagd is om aan deze verwachtingen te voldoen en wat op dit moment zijn grootste uitdagingen zijn. Verder zal ConQuaestor u kort de resultaten presenteren van een recent afgerond onderzoek naar de wijze van coördinatie tussen Shared Services en de Business Units.

Met veel plezier nodig ik u namens ConQuaestor uit voor deze Round Table op 16 april 2014, die volledig in het teken staat van Shared Services. De avond zal een interactief karakter hebben en belooft door de aanwezigheid van eindverantwoordelijken van Shared Service Centra uit verschillende branches bijzonder informatief te worden. De sessie is onderdeel van de traditie binnen ConQuaestor om 2 keer per jaar een Round Table rond het thema Shared Services te organiseren onder het motto “voor en door organisaties zelf”.

Wij kijken uit naar een ontspannen en geanimeerde avond en wij heten u in het bijzonder van harte welkom!

Programma

17:30     Ontvangst & diner
18:30     Ruud Wilgenkamp, Manager Shared Services over de uitdagingen bij Vanderlande Industries
19:40     Uitkomsten onderzoek naar coördinatie tussen Shared Services & Business Units
20:00     Inrichting van coördinatie binnen Vanderlande Industies
20:30     Afsluiting & borrel

Spreker Ruud Wilgenkamp

Ruud Wilgenkamp zit sinds 2009 bij Vanderlande Industries en heeft hier aan de basis gestaan van de opzet en uitrol van Shared Services. Hij heeft een achtergrond in Engineering, (Project) Management, Finance en Business Improvement. Voor 2009 heeft hij o.a. gewerkt voor M.W.Kellogg, Geveke (Caterpillar), Hazemeijer, Stork. Zijn motto is "leren door ervaren".

Over Vanderlande Industries

Vanderlande Industries is wereld marktleider in bagage afhandelingsystemen en runner-up in material-handlingsystemen voor distributiecentra en sorteerfaciliteiten voor pakket en post. Vanderlande Industries heeft een jaarlijkse omzet van €770mio, 2850 fte, 500-1500 contractors, kantoren in 11 landen en activiteiten in 105 landen.

Kosten

Aan deze Round Table zijn geen kosten verbonden.

Inschrijven

Om u aan te melden voor de Round Table kunt u een email sturen naar sybren.herder@conquaestor.nl

Vragen

Als u vragen heeft kunt u contact opnemen met Sybren Herder via
06-50512069 of sybren.herder@conquaestor.nl

Datum, tijd, locatie

Woensdag 16 april 2014, vanaf 17.30 uur
Kantoor ConQuaestor 
Orteliuslaan 871
3528 BE Utrecht

Event informatie

Bedrijf: ConQuaestor

Datum: 16 april 2014

Inschrijven voor: 15 april 2014

Type event: Seminar

Doelgroep: Professionals