Sanne van Dooren en Lilianne Willems starten als senior adviseur bij Rieken & Oomen

Sanne van Dooren en Lilianne Willems starten als senior adviseur bij Rieken & Oomen

06 november 2025 Consultancy.nl
Sanne van Dooren en Lilianne Willems starten als senior adviseur bij Rieken & Oomen

Rieken & Oomen heeft twee ervaren professionals binnengehaald. Sanne van Dooren en Lilianne Willems hebben zich als senior consultant aangesloten bij het werving-, selectie- en interimbureau.

Sanne van Dooren brengt meer dan 25 jaar aan ervaring mee. Ze vervulde management- en directierollen in uiteenlopende organisaties, van start- en scaleups tot grote internationale bedrijven. Gedurende de jaren ontwikkelde ze een duidelijke missie: “Zorgen dat mensen niet alleen individueel tot bloei komen, maar dat organisaties en systemen zich zo ontwikkelen dat iedereen gehoord en gezien wordt”, verwoordt Sanne het zelf.

Ze geeft hier invulling aan door organisaties te ondersteunen bij vraagstukken rond leiderschap, samenwerking en verandering. “Leiderschap is pas echt relevant wanneer het bijdraagt aan vooruitgang voor mensen en omgeving”, zegt Sanne daarover.

In lijn met deze visie richt ze zich de laatste jaren steeds nadrukkelijker op organisaties die maatschappelijke meerwaarde creëren. Ook haar komst naar Rieken & Oomen past hier goed in: bij het bureau staan diversiteit en gelijkwaardigheid al centraal sinds de oprichting in 1988.

Net als Rieken & Oomen zet Sanne zich bovendien al jarenlang in voor meer gendergelijkheid op de Limburgse arbeidsmarkt. “Alles wat ik doe, in mijn werk bij Rieken & Oomen, met mijn eigen bureau of in andere initiatieven, komt voort uit dezelfde missie: de arbeidsmarkt helpen vernieuwen en verbreden, door ruimte te maken voor verschillende perspectieven, manieren van werken en vormen van leiderschap”, laat ze weten.

Een maand na Sanne heeft ook Lilianne Willems zich aangesloten bij het werving-, selectie- en interimbureau. Ze heeft meer dan drie decennia ervaring binnen het human resources-vakgebied.

Lilianne werkte zo’n dertien jaar bij de Rabobank en was lange tijd actief binnen de rijksoverheid, onder meer bij verschillende ministeries, de Algemene Bestuursdienst, ProRail en de IND. Ook was ze actief in de zakelijke dienstverlening, waaronder als HR-directeur bij accountants- en adviesbureau BDO en aan het begin van haar carrière bij Tempo-Team uitzendbureau en in de consultancy.

De afgelopen jaren werkte Lilianne als zelfstandig coach, consultant en interim-HR-manager. Ze is een senior sparringpartner voor boardroom members en talenten met de creativiteit om zaken voor elkaar te krijgen.

In al die jaren werkte ze aan talloze vraagstukken rond thema’s als strategie, leiderschap en organisatieontwikkeling. “Ik ben een actiegerichte en verbindende leider met impact”, zegt Lilianne daarover. “Ik breng de energie, scherpte en drive om te vernieuwen.”

Daarbij hanteert ze altijd een open en mensgerichte aanpak. “Mijn passie is het helpen ontwikkelen en toekomstbestendig maken van organisaties en daarin heeft leiderschap een randvoorwaardelijke rol. Leiderschap is het vliegwiel van verandering en vraagt om visie, empathie en moed.”

De transitie in de samenleving werkt door in organisaties en dat vraagt wat van leidinggevenden. Met het matchen van de juiste leider op de juiste plek komt voor mij alles samen. Dat doet ze sinds deze maand als senior consultant bij Rijnconsult. “Prachtig om me nu aan te sluiten bij een bureau dat maatschappelijk betekenisvolle organisaties verder helpt door de juiste bestuurder of toezichthouder te verbinden aan de passende organisatie en opgave.”

“Zo draag ik optimaal bij aan transitie, verduurzaming en toekomstbestendigheid. En zelf zit ik ook helemaal op mijn plek: we delen dezelfde passie voor verbinding, ontwikkeling en maatschappelijke impact”, rondt Lilianne af.

Meer over Rijnconsult
Partner van Consultancy.nl
Bedrijfsprofiel
Nieuws & updates