Gillian van der Vliet sluit zich als Associate Consultant aan bij Planders
Planders heeft Gillian van der Vliet verwelkomd als nieuwe Associate Consultant.
Van der Vliet werkte meer dan vijf jaar als procesconsultant, de laatste periode bij KPMG. Hij heeft ervaring met het begeleiden van verandertrajecten, waaronder transformaties met een sterke digitale component. Die gaat hij nu inzetten voor de opdrachtgevers van Planders, een in Veenendaal gevestigde specialist in verandermanagement.
“Gillians expertise en ervaring zullen een belangrijke rol spelen bij het versterken van onze mogelijkheden om op maat gemaakte oplossingen te bieden aan onze cliënten”, vertelt Gerard Nauta, oprichter van Planders.
“Door zijn achtergrond in programmamanagement, strategieconsulting, proces(her)inrichting en change management is hij breed inzetbaar en brengt hij een integrale kijk met zich mee op complexe digitale transformaties”, zegt Nauta. “Zijn bewezen staat van dienst in het aanbrengen van structuur en het leveren van diepgaande analyse zal een waardevolle toevoeging zijn aan de projecten van Planders.”
“Technologie is onmisbaar in de hedendaagse wereld, maar uiteindelijk blijft het een middel ter dienste van mensen, die de werkelijke drijvende krachten zijn achter ware vooruitgang”, benadrukt de oprichter. “Gillians toetreding versterkt onze vastberadenheid om hoogwaardige diensten te blijven leveren en effectieve veranderingen te bewerkstelligen voor de organisaties die we ondersteunen.”
Recent ontving Planders tweemaal erkenning voor zijn trackrecord op het gebied van verandermanagement. In november won het een internationale prijs voor zijn toewijding aan het bevorderen van betekenisvolle transformatie en blijvend succes voor organisaties. En deze maand werd het bureau in de ranking van Consultancy.nl aangemerkt als leidend adviesbureau voor verandermanagement.
Met de komst van Van der Vliet is Nauta enthousiast over de verhoogde waarde die hij zal brengen voor zowel het team als de klantenkring. “Zo kunnen we onze voorsprong in de markt behouden”, aldus Nauta.