Business Models Inc. organiseert in samenwerking met Kluwer een 1 daags seminar en een 1 daagse training 'Business Model You' op resp. 14 en 15 november.
Tijdens het seminar wordt aandacht besteed aan het genereren van business modellen voor bedrijven en personen en ook hoe je op een visuele manier kunt werken. Het visuele werken wordt o.a. uitgelegd in de boeken Visuele Meetings door David Sibbet, Gamestorming door Sunni Brown en Dave Gray en Blah Blah Blah door Dan Roam. Deze boeken zijn elk vertaald door Kluwer en Business Models Inc. heeft hier een bijdrage geleverd om ook de toepassing in de praktijk te laten zien. Er worden korte trainingen gegeven over de toepassing in de praktijk door Erik van der Pluijm, Camilla van den Boom en Patrick van der Pijl.
Tijdens de training BMYou! wordt door Tim Clark en Patrick van der Pijl verder ingegaan op de ontwikkeling van je persoonlijke business model.
Inschrijven
Voor meer informatie en inschrijven, zie deze website.
Event informatie
Bedrijf: Business Models Inc
Datum: 14 november 2012Inschrijven voor: 13 november 2012
Type event: Seminar
Doelgroep: Professionals