Workshop Ketensamenwerking 4 Okt.

Bedrijf
Datum
04 oktober 2012
Inschrijven voor
04 oktober 2012
Type event
Workshop
Doelgroep
Professionals
Dit event heeft reeds plaatsgevonden

Inspiratieworkshop over ketensamenwerking, 4 oktober te Groningen

Herkent u één of meerdere van de volgende vraagstukken in uw organisatie?:
“Hoe realiseren we echte samenwerking tussen onze afdelingen en ketens?”
“Hoe klantgericht werken we eigenlijk?”
“Hoe kunnen we het teveel aan procedures doorbreken?”
“Hoe krijgen we meer eigenaarschap bij onze medewerkers?”
 
Als deze vragen u bezig houden, nodigt Pentascope u graag uit voor een inspiratieworkshop over ketensamenwerking.
 
Het begrip ketensamenwerking kan meervoudig worden opgevat; wij hebben het in dit verband over samenwerking binnen één organisatie. In veel organisaties is er afgelopen jaren een focus geweest op het optimaliseren van procedures en processen. Er is veel winst mee behaald, maar de bureaucratie is hiermee ook toegenomen. Dus nu rijst de vraag, hoe krijgen we de organisatie (weer) flexibel en de klant centraal?

Pentascope heeft veel expertise op dit gebied. Graag delen wij in deze interactieve workshop onze visie en ervaringen met u.
 
Aanmelden
U kunt zich voor deze inspiratieworkshop opgeven door een mail te sturen naar Janni Schipper (Schipper@pentascope.nl); voor vragen kunt u haar bellen (06 - 129 966 21) of Pentascope (088 - 567 00 00).
 
Overige informatie
Sprekers: Joris Scheepens en Harold Marsman
Wanneer: Donderdag 4 Oktober 2012 te Groningen (locatie wordt later bekend gemaakt)
Tijd: van 15.30 uur tot 19.30 uur inclusief warm buffet
Kosten: € 150 per persoon exclusief BTW

Event informatie

Bedrijf: Pentascope

Datum: 04 oktober 2012

Inschrijven voor: 04 oktober 2012

Type event: Workshop

Doelgroep: Professionals