Wil je op een kleinschalige manier kennismaken met PwC en de werksfeer ervaren? Kom dan naar onze Eat, Meet & Greet van Assurance op ons kantoor in Rotterdam. En kom binnen twee uur alles te weten over werken in de accountancy bij PwC.
Wie ben je?
Je bent een tweede-, derde- of vierdejaars student Accountancy, Bedrijfskunde/economie (HBO of WO) en wilt graag zelf ervaren hoe het er bij PwC aan toe gaat.
Wat bieden we je?
Tijdens de lunch kun je al je vragen stellen aan onze recruiters en accountants: bijvoorbeeld over werkzaamheden, stages, startersfuncties, doorgroeimogelijkheden, sollicitatieprocedures en werksfeer. In het kort het programma:
12.00 uur Ontvangst op kantoor
12.15 uur Lunch in bedrijfskantine
13.30 uur Rondleiding kantoor
14.00 uur Einde kennismakingslunch
Solliciteer nu!
De Eat, Meet & Greet van Assurance vindt plaats op ons kantoor Rotterdam op maandag 7 januari 2019. Wil je deelnemen en val je binnen de doelgroep? Meld je dan direct aan met jouw CV. Je kunt tot en met donderdag 3 januari 2019 solliciteren. Uiterlijk vrijdag 4 januari ontvang je bericht van ons over je deelname.
Event informatie
Bedrijf: PwC
Datum: 07 januari 2019Inschrijven voor: 03 januari 2019
Type event: Inhousedag
Doelgroep: HBO/WO-Studenten
Locatie: Rotterdam