Ervaren hoe het is om als Data Consultant aan de slag te gaan binnen het leidende adviesbureau op het gebied van Data & Analytics?* Kom naar onze Data Challenge Day op maandag 14 mei!
We dagen je uit zelf de data in te duiken door het oplossen van een real-life klanten case op ons hoofdkantoor in Amstelveen. Tijdens de dag zal je vanuit zowel een technisch als business oogpunt worden uitgedaagd om out of the box te denken over data-gedreven oplossingen. Neem de rol van een Data & Analytics consultant op en ontwerp samen met jou team de beste oplossing voor de klant. Leer van onze gepromoveerde data-experts en maak op informele manier kennis met onze verschillende Data & Analytics afdelingen. We zullen de dag afsluiten met een gezellige borrel.
Ben jij WO-student in Business Analytics, Econometrie, Technisch Bedrijfskunde, Informatica, Business Information Management of een andere technische studie? Heb jij interesse in data en/of data analyse en vind je het leuk om te werken aan complexe vraagstukken?
Event informatie
Bedrijf: KPMG
Datum: 14 mei 2018Inschrijven voor: 07 mei 2018
Type event: Business Course
Doelgroep: Geïnteresseerden
Locatie: Amstelveen