Op 19 februari 2016 organiseren wij een Inhousedag voor de besturen en leden van AIESEC. Op deze conventday staat de vergadering centraal, maar geven wij een kijkje in de keuken van het werken bij PwC.
Wie zijn we?
Bij PwC willen we een bijdrage leveren aan het vertrouwen in de maatschappij en het oplossen van belangrijke problemen. Wij zijn een netwerk van firma’s in 157 landen met meer dan 208.000 mensen. Bij PwC in Nederland werken ruim 4.400 mensen met elkaar samen. Wij zien het als onze taak om kwaliteit te leveren op het gebied van assurance-, belasting- en adviesdiensten.
Hoe ziet het programma eruit?
Het programma blijft nog even een verrassing.
Meld je nu aan!
Wil je PwC beter leren kennen en in contact komen met onze collega's? Meld je nu aan via het bestuur en kom bij ons langs op de 19de!
Wil je verder informatie of heb je vragen over het werken bij PwC? Bel of mail me gerust.
Event informatie
Bedrijf: PwC
Datum: 19 februari 2016Inschrijven voor: 19 februari 2016
Type event: Inhousedag
Doelgroep: Studenten
Locatie: Amsterdam