Arjen Verwer aan de slag bij Summiteers

01 oktober 2019 Consultancy.nl

Arjen Verwer heeft zich als Management Consultant aangesloten bij Summiteers. Hij brengt meer dan tien jaar ervaring in de financiële dienstverlening mee naar het kantoor, dat met zijn komst inmiddels bestaat uit negen professionals.

Verwer maakt de overstap vanuit Rabobank, waar hij de afgelopen tien jaar diverse (leidinggevende) functies vervulde. In zijn laatste rol bij de bank was hij actief als Global Domain Product Owner Accounts & Payments binnen de Wholesale-divisie. Hij vertelt dat hij gedurende zijn tijd bij de Rabobank al in contact kwam met enkele Summiteers: “Tussendoor hebben we altijd contact gehouden; bijpraten over wat er bij elkaar speelt of gewoon eens sparren over een uitdaging waar je voor staat.” 

Vorig jaar werd het voor Verwer duidelijk dat hij buiten de Rabobank wilde gaan kijken op zoek naar een nieuwe uitdaging: “Hoe hier invulling aan te geven was toen nog niet geheel duidelijk. Bij mij helpt het dan om met veel mensen te sparren en een mening te vormen. Zo ook met één van de partners van Summiteers, waarna we beiden enthousiast werden over de mogelijkheid om bij Summiteers invulling te geven aan deze stap. En met veel plezier tekenden we enige tijd later het contract.” 

Verandering realiseren

“De rode draad door mijn loopbaan is dat ik me altijd bezig heb gehouden met het ontwikkelen en realiseren van veranderingen in producten, processen, organisaties en individuele medewerkers”, vervolgt hij. “Daarbij hou ik ervan om mezelf, de organisatie en de individuen waarmee ik werk uit te dagen om veranderingen op korte termijn te realiseren. Met deze werkervaring op zak lonkte het om breder te gaan kijken en deze opgedane expertise ook in te gaan zetten bij andere organisaties. Consultancy biedt je de kans om dit te doen en bij Summiteers kwam het voor mij allemaal samen.”

“Het feit dat Summiteers zich richt op zowel het adviseren als het implementeren van veranderingen – met oog voor de persoonlijke ontwikkeling van de betrokken medewerkers – past perfect bij mijn profiel en ambitie. Doordat ik al eerder met hen samenwerkte, heb ik zelf kunnen ervaren waar Summiteers voor staat.’’

Arjen Verwer aan de slag bij Summiteers

Wat uiteindelijk echter de doorslag gaf was volgens Verwer heel simpel: “De mensen die er werken. Voor mij is het enorm belangrijk om met leuke en inspirerende mensen samen te werken. Daarbij staan voor mij persoonlijke ontwikkeling en een goede work-life balance centraal in het leven. Ik word er blij van mezelf en mijn omgeving uit te dagen, maar vind het ook enorm belangrijk om tijd te besteden met mijn (jonge) gezin. Op die manier ga ik met een lach door het leven.” 

De kennis die hij binnen de financiële sector heeft opgedaan rond strategie-executie gaat hij nu inzetten bij de opdrachtgevers van Summiteers: “De mogelijkheden die er liggen zijn enorm en het idee om met nieuwe uitdagingen aan de slag te gaan trekt me ontzettend. In de afgelopen jaren heb ik me veel gericht op het snijvlak tussen business en IT: met name op hoe je op een pragmatische wijze een Agile team of organisatie in kunt richten. Die kennis kan ik onder andere mooi toepassen op vraagstukken over organisatie-inrichting, maar ook op andere gebieden. Consultancy is zeer veelzijdig, ik kijk er erg naar uit om dit de komende tijd verder te ontdekken.’’ 

Teamplayer

Ook bij Summiteers reageren ze verheugd op de komst van Verwer. “Arjen is scherp op de inhoud, geïnteresseerd in mens en gedrag en gericht op concrete resultaten”, aldus medeoprichter Lidia Swinkels. “Een echte teamplayer die het leuk vindt om de mensen om hem heen verder te brengen. En hij heeft ook nog eens veel humor! Precies dat schaap met vijf poten dat we bij Summiteers zoeken dus.”

“Summiteers bestaat inmiddels bijna twee jaar”, voegt medeoprichter Dolf L’Ortye toe. “De afgelopen periode is ons team gegroeid en hebben we een groot aantal gave klanten mogen helpen. We merken dat ons verhaal aanslaat: dat we inhoud en persoonlijke ontwikkeling aan elkaar verbinden is uniek. Om aan de groeiende vraag te voldoen, wilden we graag verder groeien in omvang en senioriteit. De komst van Arjen past hier helemaal bij: hij brengt een hoop ervaring waar ons team verder op kan bouwen. En minstens zo belangrijk, het is een leuke en ondernemende vent die je er graag bij hebt in je team!”


Profiel
Meer nieuws over
×
×
Accenture ACE Company Adaptif Adlasz Adviesgroep Novius AevesBenefit Anderson MacGyver Andersson Elffers Felix Annalise Arlande Arthur D. Little AT Osborne Atos Consulting Bain & Company Baker Tilly BDO BearingPoint Berenschot Best Value Group Bewegin Bisnez BlinkLane Consulting BluPoint BMC Boer & Croon Management BOLD Bostec Boston Consulting Group Bright & Company | People Strategy Buitenhuis Advies buro C5 Bvolve Capgemini Invent Cegeka Consulting Cmotions COMATCH Conclusion Count & Cooper CPMview De Issuemakers De Kleine Consultant Deloitte Delta Capita Digital Power Dimensys Ecorys Eden McCallum Energyprofs Enigma Consulting Eurekon EY EY-Parthenon Finext First Consulting Flowant flowresulting Fronteer FTE Groep FTE Improvery Galan Groep GalanNXT Grant Thornton Groenewout Gupta Strategists Gwynt Hamstra & Partners Hogenhouck m&a Hospitality Group Hot ITem House of Performance IG&H Improven innergo INNOPAY Intermedius ITDS Business Consultants Itility JBR JBR Interim Executives Kearney Kirkman Company Korn Ferry KplusV KPMG Kruger Kurtosis KWINK groep Leeuwendaal M3 Consultancy Magnus Marktlink Mazars McKinsey & Company Mercer Merkle METRI Mitopics MLC Mobilee Möbius Monitor Deloitte Morgens MSR Consulting Group NEWCRAFT Node1 Oliver Wyman OrangeX Ordina Organize Agile p2 PA Consulting Group Paul Postma Marketing Consultancy People Change PNO Consultants Projective Protiviti Proven Partners Prowareness PwC Quint Quintop Raad van Toekomst RedFoxBlue ResidentieProfs RGP Rijnconsult Riverwise Roland Berger Salvéos Schaekel & Partners SeederDeBoer Sia Partners Significant Groep Simon-Kucher & Partners SiRM Solid Professionals SOLVE Consulting SparkOptimus Staffing MS Strategy& Student Consultancy Group Summiteers Supply Value Symbol Synechron The Next Organization Trevian Turner TWST TwynstraGudde UMS Group UniPartners UPD Van Oers Corporate Finance Vanberkel Professionals Varrlyn Vasco Consult Vintura VODW Volt Strategy Voogt Pijl & Partners Wielinq WIN Xebia Yellowtail YGroup YNNO Young Advisory Group YourConnector Zanders Zestgroup