Junior Management Consultant

UniPartners

Vacature informatie

Bedrijf: UniPartners

Locatie: 10 vestigingen

Opleidingsniveau:

Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van project

Deze vacature is niet meer vacant

UniPartners is een academisch adviesbureau dat gerund wordt door studenten. Er zijn 10 adviesbureaus gevestigd in verschillende studentensteden en één overkoepelend orgaan: UniPartners Nederland.

Zit jij in de Masterfase van je studie of ben je bijna klaar met je Bachelor en ben je ondernemend ingesteld? Dan is een functie als Junior Consultant bij UniPartners wellicht iets voor jou!!

Wat kun je verwachten als je een project uitvoert?

  • UniPartners stelt je in staat je academische kennis om te zetten in (belangrijke!) bestuurs- en praktijkervaring. Hiermee onderscheid je je op een positieve manier van je medestudenten.
  • Gemiddeld ben je 8 tot 15 uur per week aan een project bezig. De duur van een project varieert tussen 30 en 120 uur. Je kunt je werkzaamheden voornamelijk thuis uitvoeren en bepaalt in overleg met je projectmanager hoe je de uren verdeelt.
  • Vergeleken met de meeste bijbanen betaalt UniPartners een goed salaris. Bij aanvang van het project wordt het totaalbedrag vastgesteld op basis van de duur en het niveau van de opdracht.

Als consultant kun je solliciteren voor projecten van verschillende duur en op verschillende vakgebieden. Hierbij is het wel van belang dat je kennis hebt in het betreffende vakgebied. Deze functie is zeer goed te combineren met je studie.

Inschrijven

Geïnteresseerd in een functie als junior consultant binnen één van de UniPartners vestigingen? Schrijf je nu in via deze pagina.

Meer informatie?

Als je meer informatie wil over UniPartners of een van de vestigingen dan kun je contact opnemen via onderstaande contactgegevens:

UniPartners Vestiging Emailadres Telefoonnummer
Unipartners Nederland nederland@unipartners.nl 040-2475385
Unipartners Amsterdam amsterdam@unipartners.nl 020-5989185
Unipartners Delft delft@unipartners.nl 015-2788006
UniPartners Eindhoven eindhoven@unipartners.nl 040-2478252
UniPartners Groningen groningen@unipartners.nl 050-3110646
UniPartners Maastricht maastricht@unipartners.nl 043-3883927
UniPartners Nijmegen nijmegen@unipartners.nl 024-3611660
UniPartners Rotterdam rotterdam@unipartners.nl 010-4082543
UniPartners Tilburg info@unipartners-tilburg.nl 013-4668085
UniPartners Twente info@unipartners-twente.nl 053-4312975
UniPartners Utrecht utrecht@unipartners.nl 030-253 6428

 

Vacature informatie

Bedrijf: UniPartners

Locatie: 10 vestigingen

Opleidingsniveau:

Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van project

Meer vacatures

Vacatures