Bestuurslid bij UniPartners Vestiging

UniPartners

Vacature informatie

Bedrijf: UniPartners

Locatie: Eindhoven

Opleidingsniveau: WO

Arbeidsvoorwaarden: In overleg

Solliciteren

UniPartners is een academisch adviesbureau dat gerund wordt door studenten. Er zijn 10 adviesbureaus gevestigd in verschillende studentensteden en één overkoepelend orgaan: UniPartners Nederland.

Bestuurslid bij een UniPartners vestiging

Jaarlijks zijn de verschillende UniPartners vestigingen op zoek naar nieuwe bestuursleden. Behalve een interessante aanvulling op je CV biedt UniPartners je:

- De mogelijkheid om een jaar lang actief te ondernemen
- Ervaring in het nationale en internationale bedrijfsleven
- Internationale trainingen en uitwisselingen met bestuursleden in het buitenland
- Uitbreiding van je zakelijke en persoonlijke netwerk
- Ontwikkeling van je leidinggevende en organisatorische kwaliteiten
- Een enorm gezellige tijd met je medebestuursleden!

Hierbij kun je kiezen uit diverse bestuursfuncties die starten in september en/of februari (afhankelijk van de vestiging). Als bestuurslid bij de vestigingen run je een jaar lang je eigen onderneming waarbij je meestal naast je algemene bestuursfunctie ook aan de slag gaat als Project Manager. Omdat je vrij bent om je tijd in te delen, is een bestuursfunctie te combineren met je studie.

Ben je geïnteresseerd in een functie binnen UniPartners en ben je voor een (half) jaar beschikbaar? Neem dan contact op met een de vestigingen via onderstaande contactgegevens:

UniPartners Vestiging Emailadres Telefoonnummer
Unipartners Nederland nederland@unipartners.nl 040-2475385
Unipartners Amsterdam amsterdam@unipartners.nl 020-5989185
Unipartners Delft delft@unipartners.nl 015-2788006
UniPartners Eindhoven eindhoven@unipartners.nl 040-2478252
UniPartners Groningen groningen@unipartners.nl 050-3110646
UniPartners Maastricht maastricht@unipartners.nl 043-3883927
UniPartners Nijmegen nijmegen@unipartners.nl 024-3611660
UniPartners Rotterdam rotterdam@unipartners.nl 010-4082543
UniPartners Tilburg info@unipartners-tilburg.nl 013-4668085
UniPartners Twente info@unipartners-twente.nl 053-4312975
UniPartners Utrecht utrecht@unipartners.nl 030-253 6428

 

 

Vacature informatie

Bedrijf: UniPartners

Locatie: Eindhoven

Opleidingsniveau: WO

Arbeidsvoorwaarden: In overleg

Solliciteren

Meer vacatures

Vacatures