Contact - Zoeken - Inloggen

Adviesbureaus aanwezig op betalingsverkeer congres

Date: 13-05-2011
Source: Consultancy.nl

Adviseurs van McKinsey & Company en Enigma Consulting zullen een presentatie verzorgen tijdens het congres Toekomst van het Betalingsverkeer. Adviesbureaus Double Effect en Voogt Pijl & Partners zijn netwerkpartners van het event. Het congres, al 11 jaar dé ontmoetingsplek voor de betalingssector, vindt op 23 juni 2011 plaats. De 2011 editie wordt naar verwachting bezocht door 250 payment professionals.

Het congres Toekomst van het Betalingsverkeer wordt bezocht door directeuren en managers betalingsverkeer werkzaam bij banken, verzekeraars, payment service providers, creditcardbedrijven, financieel dienstverleners, IT en IT Security, bedrijven met SEPA ambities en belangenverenigingen.

Een overzicht van de presentaties:

  • De Wereld van Mobiel Betalen Mobile banking - evolution or revolution Radbout Vlaar, Partner, McKinsey & Company 
  • De 8 actoren die de SEPA business case maken 
  • Paul Jans, Managing Director, Enigma Consulting 
  • Het nieuwe betaallandschap en de opmars van elektronisch geld 
  • Thom Luyckx, Associate Partner, Enigma Risk Consulting

Klik hier voor het profiel van McKinsey: vacatures, events en overige informatie.

Klik hier voor het profiel van Double Effect: vacatures, events en overige informatie.

Klik hier voor het profiel van Voogt Pijl & Partners: vacatures, events en overige informatie.

Klik hier voor het profiel van Enigma Payments Consulting: vacatures, events en overige informatie.

Andere berichten over McKinsey

McKinsey: Led verlichting domineert verlichtingsmarkt

De led-industrie zal tot en met 2020 een jaarlijkse omzetgroei van 30% realiseren. Door de explosieve groei stijgt het aandeel van ledverlichting in de markt van 7% tot 64% in 2020. McKinsey analyseerde de lichtmarkt »

McKinsey: Onderwijs via smartphones is de toekomst

Onderwijs via mobiele apparaten en diensten, ook bekend als 'mEducation', wordt een van de belangrijkste trends van de komende jaren voor de telecom- en onderwijsbranche. Dat concludeert McKinsey & Company »

Branche gerelateerde berichten
Berenschot: strategie-implementatie grootste uitdaging voor bedrijven in agrofoodsector
Roland Berger strategisch advies: Nederlandse flora en fauna dreigt marktaandeel te verliezen
Boston Consulting Group: CO2 verminderen in Rotterdam kost miljarden