Contact - Zoeken - Inloggen

KPMG adviseur Martijn Hin naar BDO Forensics

Date: 02-11-2011
Source: Consultancy.nl

BDO heeft Martijn Hin per 1 september aangetrokken om BDO Forensics & Litigation Support verder uit te bouwen. Het advieskantoor heeft aangekondigd dat het haar Forensics & Litigation Support-activiteiten sterk wil uitbreiden. Hin heeft meer dan 12 jaar gewerkt bij KPMG Forensics en opdrachten uitgevoerd op het gebied van onder meer fraude- en financiële onderzoeken, anti bribery and corruption services, Fraud Risk Management en mediation.

Uitbreiding van forensische activiteiten
De litigation praktijk bij BDO wordt al jaren geleid door John van Kollenburg en Bert Scholten. BDO richtte zich de afgelopen jaren met name op de litigation support-activiteiten maar gaat zich de komende periode ook sterk toeleggen op zowel preventieve als repressieve forensische dienstverlening. Met de indiensttreding van Martijn Hin zet BDO zijn eerste stap in het uitbreiden van de forensische activiteiten als aanvulling op de huidige litigation praktijk.

Toegenomen vraag naar forensische diensten
Directe aanleiding voor de uitbreiding is de toegenomen vraag om transparantie en daarmee naar forensische dienstverlening. “Het huidige aantal adviseurs kan de vraag amper aan. We merken dat met name grote internationale ondernemingen behoefte hebben aan een accountants- en advieskantoor dat enerzijds specialistische kennis kan bieden op het gebied van fraude terwijl het anderzijds onafhankelijk kan zijn omdat het diezelfde ondernemingen niet controleert”, aldus Reinder Brummelman, voorzitter van de Raad van Bestuur. “De ambitie is om eind 2013 minimaal 15 forensisch adviseurs extra aan het werk hebben.”

Economen pleiten al langer voor meer transparantie omdat het de verantwoordelijkheid van betrokkenen bevordert en het eenvoudiger maakt om te beoordelen of betrokkenen zich houden aan procedures en regels. Brummelman: “De forensisch adviseurs spelen hierbij een belangrijke rol omdat ze de juiste feiten en omstandigheden in kaart brengen.”

Klik hier voor het profiel van BDO: vacatures, events en overige informatie.

Klik hier voor het profiel van KPMG: vacatures, events en overige informatie.

Andere berichten over BDO

BDO: Zorginstellingen niet klaar voor marktwerking

Gemiddeld 80% van de zorginstellingen blijkt nog niet klaar voor de sterk opkomende marktwerking in de sector. Dit leidt tot grote grote continuïteits-risico’s schrijft BDO in het nieuwe rapport “Marktwerking in de Zorg”.

BDO: Controller kan sleutelrol onvoldoende waarmaken

Controllers krijgen een steeds belangrijkere rol in het anticiperen op kansen en bedreigingen maar lijken dit in de meeste gevallen niet waar te kunnen maken. Dat blijkt uit een nieuwe rapport van BDO.

Branche gerelateerde berichten
Berenschot: strategie-implementatie grootste uitdaging voor bedrijven in agrofoodsector
Roland Berger strategisch advies: Nederlandse flora en fauna dreigt marktaandeel te verliezen
Boston Consulting Group: CO2 verminderen in Rotterdam kost miljarden