Contact - Zoeken - Inloggen

Hay Group lanceert HR-pakket Hay Group Spectrum

Date: 07-06-2011
Source: Consultancy.nl

HR adviesbureau Hay Group heeft een productenpakket gelanceerd voor klanten dat hun helpt met HR-management. Het pakket – genaamd Hay Group Spectrum – is wereldwijd gelanceerd door het adviesbureau.

Tot nu toe is het gebruikelijk dat HR afdelingen besluiten, bijvoorbeeld met betrekking tot beloning en talentmanagement, afzonderlijk van elkaar nemen. De traditionele deelbenadering leidt uiteindelijk tot onvoldoende succes om als aantrekkelijk werkgever te worden gezien. Volgens Hay Group biedt een totaalaanpak zoals Hay Group Spectrum het beste resultaat voor de organisatie doordat er scherp wordt gekeken naar alle aspecten rond HR-management.

Lees meer over Hay Group Spectrum

Persoonlijk versus zakelijk
Hay Group Spectrum geeft onder meer inzicht in zowel de zachte of persoonlijke onderdelen als in de harde of zakelijke onderdelen van personeelsbeleid. Maar ook: wat is nodig om op beide vlakken de prestaties te verbeteren. Met betrekking tot betrokkenheid en motivatie, de zachte kant, wordt er duidelijkheid gecreëerd over het werk dat gedaan moet worden, en hoe dat het beste gedaan kan worden. Aspecten als verantwoordelijkheden en beloning worden juist concreter gemaakt door te kijken naar de manier waarop mensen zich gedragen in hun werk.

Andere HR-deelgebieden
Daarnaast kan Hay Group Spectrum ingezet worden om duidelijkheid te verschaffen over hoe, waar en waarom werk wordt verricht binnen een organisatie. Hay Group Spectrum biedt ook handvatten om competenties en gedrag inzichtelijk te maken en daarmee te zorgen dat mensen op de juiste plekken komen te zitten. Het risico van de verkeerde persoon op de verkeerde plek wordt zodoende geminimaliseerd en bovendien wordt talentmanagement gestimuleerd. Verder geeft Hay Group Spectrum inzicht in de manieren waarop productiviteit bevorderd kan worden

Klik hier voor het profiel van Hay Group: vacatures, events en overige informatie.

Andere berichten over Hay Group

Hay Group koopt HRD adviesbureau IMEC uit Zeist

Hay Group heeft niche adviesbureau IMEC overgenomen. IMEC ontwikkelt incompany leiderschapsprogramma’s voor young, middle en executive level professionals. Circa 15 adviseurs maken de overstap. 

Top 20 consultancykantoren volgens Incompany 100

Booz & Co. is eerste geworden in de categorie Management & Organisatie van het Incompany 100 onderzoek. Dit jaar staan er drie nieuwkomers in de top 5 en wordt de lijst gedomineerd door grote adviesbureaus »

Branche gerelateerde berichten
Berenschot: strategie-implementatie grootste uitdaging voor bedrijven in agrofoodsector
Roland Berger strategisch advies: Nederlandse flora en fauna dreigt marktaandeel te verliezen
Boston Consulting Group: CO2 verminderen in Rotterdam kost miljarden