Boer & Croon besteedt werkplekken uit aan Vodafone
Date: 10-08-2011
Source: Consultancy.nl
Boer & Croon heeft een meerjarige outsourcingsovereenkomst gesloten met Inter Access en Vodafone voor hun werkplekken. Centraal in de overeenkomst staat WerkPlek 2.0, waarbij het mobiel werken en data-uitwisseling tussen Boer & Croon consultants en managers op verschillende locaties worden geoptimaliseerd.
Met WerkPlek 2.0 hebben de medewerkers van Boer & Croon op elk moment en vanaf elke plek met een pc, laptop, smartphone of tablet toegang tot bedrijfsinformatie en applicaties. Inter Access stelt de data en applicaties beschikbaar vanuit een datacenteromgeving die voldoet aan de strengste regels met betrekking tot informatiebeveiliging.
Inter Access en Vodafone bieden Boer & Croon met WerkPlek 2.0 een op de cloud gebaseerde werkplekoplossing die inspeelt op de eisen van de organisatie om Het Nieuwe Werken te ondersteunen. Binnen de samenwerking levert Vodafone de noodzakelijke vaste- en mobiele-communicatiediensten waarmee mobiel werken en data-uitwisseling tussen medewerkers op verschillende locaties mogelijk zijn. Inter Access zorgt voor de beschikbaarstelling en het beheer van de applicaties en de achterliggende cloud-infrastructuur.
Vodafone Nederland is verheugd met de samenwerking met het adviesbureau: "Wij kijken ernaar uit om Boer & Croon te ondersteunen in zijn streven om medewerkers innovatieve middelen te bieden om beter en prettiger te werken" aldus Philip Lacor, Director Enterprise Business Unit bij Vodafone Nederland.
Over Boer & Croon
Boer & Croon biedt diensten aan op het gebied van consulting, corporate finance en management. De Boer & Croon Groep telt ongeveer 450 ervaren consultants, managers en stafmedewerkers.
Klik hier voor het profiel van Boer & Croon: vacatures, events en overige informatie.
Andere berichten over Boer & Croon

Negen adviesbureaus in Great Places to Work 2012
Negen organisatie- en ICT adviesbureaus, waaronder KPN Consulting, Boer & Croon en Ormit, zijn door het Great Place to Work Institute benoemd tot 'Beste Werkgevers in Nederland'. Een overzicht van de resultaten »

B&C: Familiebedrijven zonder familie vaak verkocht
Wanneer er geen familieleden meer zitting hebben in de dagelijkse leiding overwegen de meeste familiebedrijven om het bedrijf te verkopen. Dat blijkt uit een rondgang van adviesbureau Boer & Croon.
Branche gerelateerde berichten
Berenschot: strategie-implementatie grootste uitdaging voor bedrijven in agrofoodsector
Roland Berger strategisch advies: Nederlandse flora en fauna dreigt marktaandeel te verliezen
Boston Consulting Group: CO2 verminderen in Rotterdam kost miljarden































































