Bain consultant de Vries naar investeringsmaatschappij
Date: 26-06-2012
Source: Consultancy.nl
Bain & Company adviseur Anne Willem de Vries (30) heeft het strategie adviesbureau verruild voor Active Capital Company. Hij is begin april in dienst getreden bij de investeringsmaatschappij als investment associate. Binnen Active Capital Company houdt hij zich voornamelijk bezig met het ondersteunen van turnarounds en het uitvoeren van due diligence onderzoeken
Anne Willem heeft technische natuurkunde gestudeerd aan de TU Delft. Tijdens zijn studie liep hij stage op de fusie en overname adviesafdeling van JP Morgan in London en op de onderzoeksafdeling van Harvard Medical School in Boston. In mei 2007 begon hij zijn carrièrre bij Bain & Company. Anne Willem heeft ruim 5 jaar ervaring opgedaan met due diligence onderzoeken, strategieontwikkeling en het doorvoeren van operationele verbeteringen in diverse industrieën, waaronder de bouw, telecom en zakelijke dienstverlening. Binnen Bain was hij ook lid van het Private Equity team.
Klik hier voor het profiel van Bain & Company: vacatures, events en overige informatie.
Consultancy Nieuws
-
Squarewise verhuisd naar The Bell in Amsterdam
Squarewise is begin mei verhuisd van de Amsterdamse Zuidas naar het centrum van Amsterdam. Het consultancykantoor is nu gehuisvest in het monumentale pand ‘The Bell’ aan de Sarphatistraat.
-
Groei voor adviesbureau Soulve Innovations uit Utrecht
Soulve Innovations, een jong Utrechts adviesbureau, heeft in de afgelopen twee jaar geheel tegen de stroom in een sterke groei doorgemaakt. Reden voor Consultancy.nl om in gesprek te gaan met de oprichters »
Bain & Company Nieuws
-
Top strategieconsultancy wil mama's terug in dienst
De top van de strategie consultancybranche is een charmeoffensief gestart om vrouwelijke alumni terug te winnen. Het betreft met name mama's die na hun zwangerschap de adviessector hebben verlaten.
-
Bain: Supply chain barrieres kost wereld 1.6 biljoen
Het aanpakken van supply chain barrières kan volgens Bain de wereldwijde handel een impuls geven van $1,6 biljoen. Ook blijkt het verminderen van barrières 6x effectiever dan het politieke getouwtrek rondom tarieven.